• Kim jesteśmy?

  Nasza firma jest przedstawicielem innowacyjnego w Polsce modelu dystrybucji nowych samochodów, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej.

  Naszym głównym celem jest oferowanie klientom samochodów w najbardziej korzystnych cenach, przy zachowaniu wszystkich warunków jak w przypadku zakupu w salonie, czyli pełnej gwarancji i jakości. Oferowane przez nas samochody pochodzą wyłącznie z autoryzowanych sieci dealerskich z różnych krajów Wspólnoty.

 • Co oferujemy?

  Możliwość zaoferowania nowych samochodów nawet o 25% taniej niż w salonie wynika z występowania różnic cen na poszczególne modele i marki w krajach UE. Długoterminowe umowy podpisane z naszymi dostawcami gwarantują ceny, uwzględniające maksymalne rabaty, niedostępne dla indywidualnych klientów. Poza tym, będąc pośrednikiem, możemy zadowolić się znacznie mniejszą marżą w porównaniu do tradycyjnego salonu. Wyrażamy nadzieję, iż w przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo samochód, który spełni Wasze oczekiwania.

  W zakładce Pomoc znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat procedury zamawiania samochodów.

Oferta

AUDI

Niemiecki producent samochodów osobowych z siedzibą w Ingolstadt w Bawarii, należący do koncernu Volkswagen AG. Założony w 1909 roku przez Augusta Horcha. Nazwa przedsiębiorstwa wywodzi się z gry [..]

wybierz model

MERCEDES-BENZ

Niemiecka marka samochodów produkowanych przez koncern Daimler AG (uprzednio DaimlerChrysler AG), zaś wcześniej przez koncern Daimler-Benz, popularnie nazywana Mercedes. [..]

wybierz model

BMW

Pojazdy BMW, uważane na ogół jako odznaczające się przemyślaną konstrukcją i solidnym wykonaniem, są nabywane przez użytkowników dysponujących względnie znacznymi [..]

wybierz model

VOLVO

Marka samochodów, które były produkowane przez szwedzki koncern Volvo od roku 1927. Siedzibą przedsiębiorstwa jest Göteborg. Od roku 1993 planowana była fuzja z francuską firmą samochodową Renault SA [..]

wybierz model

SUBARU

Japońska marka produkująca samochody osobowe należąca w 16,5 % do koncernu Toyota Motor Corporation założona 15 lipca 1953 roku. Nazwa Subaru oznacza w języku japońskim Plejady [..]

wybierz model

HONDA

Japońskie przedsiębiorstwo produkujące samochody, motocykle, skutery, samoloty, silniki oraz różnego rodzaju maszyny do celów budowlanych, rolniczych i innych. Obecnie jest największym producentem silników [..]

wybierz model

OFERUJEMY SAMOCHODY W NAJKORZYSTNIEJSZYCH CENACH!

Partnerzy leasingowi

 

Poradnik SKYCAR

 • 1. Przygotowanie oferty

  Pierwszym etapem jest przygotowanie zindywidualizowanej oferty dla klienta. Na naszej stronie www. znajdziecie Państwo aktualne cenniki (przedstawione ceny, są cenami brutto) oraz informacje dotyczące wyposażenia standardowego, opcjonalnego oferowanych przez nas pojazdów.

 • 2. Podpisanie umowy

  Po ustaleniu z Klientem konfiguracji pojazdu przesyłamy umowę wraz z załącznikami. Przesyłamy również druk pełnomocnictwa w j. angielskim (power of attorney). Działając na podstawie Rozporządzenia Komisji Europejskiej nr 1400/2002, musimy przedstawić dealerowi pełnomocnictwo podpisane przez Klienta finalnego, tj. osobę (firmę), która będzie użytkować zakupiony pojazd. Następnie prosimy o przesłanie kompletu podpisanych dokumentów faksem oraz oryginałów pocztą. W przypadku firm prosimy o przesłanie kopii dokumentu rejestrowego firmy, natomiast w przypadku osób fizycznych kopii dowodu osobistego lub paszportu.

 • 3. Termin realizacji

  W umowie określamy Państwu termin realizacji zamówienia.

 • 4. Płatność – opcja środki własne

  Procedura zamawiania samochodu jest analogiczna do procedury zamawiania w polskim salonie. W przypadku samochodu zamawianego do produkcji, klient dokonuje wpłaty zaliczki w wysokości 10%, lub 15% wartości netto pojazdu, bezpośrednio na rachunek dealera na podstawie wystawionej przez niego faktury zaliczkowej. Przed transportem pojazdu do Polski Klient dokonuje pozostałej płatności na konto dealera na podstawie faktury finalnej. W przypadku samochodów „ze stock’u” (do natychmiastowego odbioru) dealer od razu wystawia fakturę końcową. W sytuacji, kiedy Klient finansuje zakup ze środków własnych i dokonuje go na firmę, istnieje konieczność przedstawienia potwierdzenia zarejestrowania jako podatnik VAT UE. Takie potwierdzenie należy przesłać dealerowi najpóźniej na 7 dni przed wystawieniem faktury finalnej za samochód. Jeżeli natomiast samochód jest fakturowany na osobę prywatną, prosimy jedynie o przesłanie ksero (skanu) dowodu osobistego lub paszportu.

 • 5. Płatność – opcja leasing

  W sytuacji, kiedy zakup jest finansowany przez towarzystwo leasingowe, klient płaci jedynie zaliczkę za pojazd w wysokości 10% na rachunek dealera (chyba, że samochód jest już na stock’u, wówczas towarzystwo leasingowe płaci 100% wartości pojazdu). Zaliczka jest rozliczona jako opłata wstępna na poczet leasingu. Reszty płatności dokonuje towarzystwo leasingowe.

 • 6. Co zawiera cena finalna?

  - wartość netto za pojazd
  - prowizję brutto za pośrednictwo
  - koszt przygotowania tłumaczeń. Dostawca przesyła nam dokumenty w j. angielskim, niemieckim lub francuskim
  - podatek akcyzowy, którego wysokość zależy od pojemności silnika i wynosi 3,1% (dla pojazdów posiadających pojemność mniejszą niż 2 000 cm3.) oraz 18,6% (dla pojazdów posiadających pojemność większą niż 2 000 cm3)
  - podatek VAT w wysokości 23%. Zgodnie z IV Dyrektywą podatek VAT od nowych pojazdów jest płacony w kraju, w którym pojazd jest rejestrowany. Do podstawy obliczenia podatku VAT dolicza się podatek akcyzowy.
  Do ceny należy doliczyć: opłatę transportową - 1 000 PLN

 • 7. Transport

  Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy nasz transport posiada ubezpieczenie Cargo z sumą ubezpieczenia 150 000 €.

 • 8. Ubezpieczenie

  Zamawiając pojazdy stosujemy klauzulę INCOTERMS - EXW (miejsce dostarczenia), co oznacza, że sprzedawca ponosi ryzyko za samochód do momentu załadunku na podstawiony przez nas fracht. Następnie w trakcie transportu pojazd jest objęty ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika i naszym ubezpieczeniem cargo. Do czasu odbioru samochód jest przechowywany na strzeżonym parkingu i objęty ubezpieczeniem mienia od kradzieży i zdarzeń losowych z sumą ubezpieczenia 500 000 PLN. W zakresie ubezpieczeń, zarówno nas jak i naszych klientów, obsługuje firma brokerska – AON Polska Sp. z o.o., mająca w swej ofercie produkty ubezpieczeniowe największych polskich towarzystw ubezpieczeniowych (m.in.: PZU, WARTA, Allianz, Generali, etc.).

 • 9. Odbiór

  Po dostarczeniu samochodu do Polski ustalamy z klientem dogodną dla niego datę odbioru samochodu.

 • 10. Dokumenty pojazdu

  W trakcie odbioru klient otrzymuje komplet dokumentów pojazdu wraz z tłumaczeniami. Dostarczamy przede wszystkim:
  - oryginał faktury wystawionej przez sprzedawcę wraz z tłumaczeniem przysięgłym
  - dokument homologacji
  - dokument potwierdzający tymczasową rejestrację (jedynie w przypadku samochodów zamawianych w - Niemczech nie możemy dostarczyć tymczasowej rejestracji)
  - książkę gwarancyjną z pieczęcią sprzedawcy
  - instrukcję obsługi

Kontakt
ul. Szafirowa 94

62-023 Kamionki
k/Poznania

Kontakt

+48 61 649 13 71
+48 607 245 913
biuro@skycar.com.pl
www.skycar.com.pl

statystyka